13 | 11 | 2019

WAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE PZSP W OLSZANCE cz. 2

MISTRZOSTWA POWIATU  SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGOW KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

DRUŻYNA CHŁOPCÓW  ZAJĘŁA II MIEJSCE W ZAWODACH POWIATOWYCH I ZOSTAŁA  WICEMISTRZEM POWIATU W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019.

WICEMISTRZOWSKI SKŁAD DRUŻYNY: MKRTCZIAN ERYK, KOPIJ KAMIL, ROSIŃSKI MICHAŁ, NASPIŃSKI KONRAD, GOLONKA RADOSŁAW, OLESZKO MICHAŁ, CHOŁONIEWSKI MARCIN.

OPIEKUN: JERZY DRÓBKA

Opracował S. Smugorzewski

MISTRZOSTWA POWIATU  SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO                                          W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

OPIEKUN : JERZY DRÓBKA